CORONAWINUS

coronawinus

Provozní informace v době rouškové

Foltýn Wine, Na Košince 3, Praha 8

Vážení přátelé, situace je vážná, nikoliv však zoufalá ;-)! Náš provoz je lehce omezen, ale stále fungujeme a žízní Vás padnout nenecháme. Zde je pár bližších informací:

Gastroprovozy mají zavřeno, takže jediný, kdo nás může udržet nad vodou, jste Vy, naši privátní klienti. Tak se prosím neupejpejte a pusťte se do doplňování zásob pro dlouhé jarní večery doma ;-)

-          E-Shop i závozy našimi kurýry a messengery fungují bez problémů.

-          Připravili jsme pro Vás plošnou slevu 15% na všechna námi dovážená vína a každý týden připravíme ještě „speciální nabídku“ dalších vín s mnohem větším zvýhodněním.

-          Vína si ideálně objednávejte přes E-Shop s platbou převodem. Ať omezíme osobní kontakty na nejnutnější.

-          Naši závozníci i messengeři jsou poučeni, jak nosit roušky, jak si dezinfikovat ruce, jak provést předávku rychle a s minimálním kontaktem se zákazníkem.

-          Pokud byste měli cestu kolem našeho skladu a chtěli se pro víno stavit, je to možné.  Každý den jsme nyní na základně od 10 do 16h.  A pod rouškou se na Vás i usmějeme ;-). Ale snažíme se nyní eliminovat možnosti nákazy, takže preferujeme objednávky přes web a dopravu kurýry. Stavit se však můžete, a ideálně se nám před tím ozvěte na 222310941, ať s Vámi můžeme počítat.

-          Služby na základně jsme rozdělili na jednotlivé party, které se pro případ nákazy střídají v týdenním cyklu, se 2 dny prázdného skladu o víkendu pro sanitaci.  Provoz je tedy trochu omezený. Tak to prosím berte v potaz.

 

Tolik zatím k situaci a přeji nám všem pevné nervy a zdraví!

Marek  Foltýn & FW Team

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení