CORONAWINUS

coronawinus

Provozní informace v době rouškové

Foltýn Wine, Na Košince 3, Praha 8

Vážení přátelé, situace je vážná, nikoliv však zoufalá ;-)! Náš provoz je lehce omezen, ale stále fungujeme a žízní Vás padnout nenecháme. Zde je pár bližších informací:

Gastroprovozy mají zavřeno, takže jediný, kdo nás může udržet nad vodou, jste Vy, naši privátní klienti. Tak se prosím neupejpejte a pusťte se do doplňování zásob pro dlouhé jarní večery doma ;-)

-          E-Shop i závozy našimi kurýry a messengery fungují bez problémů.

-          Připravili jsme pro Vás plošnou slevu 15% na všechna námi dovážená vína a každý týden připravíme ještě „speciální nabídku“ dalších vín s mnohem větším zvýhodněním.

-          Vína si ideálně objednávejte přes E-Shop s platbou převodem. Ať omezíme osobní kontakty na nejnutnější.

-          Naši závozníci i messengeři jsou poučeni, jak nosit roušky, jak si dezinfikovat ruce, jak provést předávku rychle a s minimálním kontaktem se zákazníkem.

-          Pokud byste měli cestu kolem našeho skladu a chtěli se pro víno stavit, je to možné.  Každý den jsme nyní na základně od 10 do 16h.  A pod rouškou se na Vás i usmějeme ;-). Ale snažíme se nyní eliminovat možnosti nákazy, takže preferujeme objednávky přes web a dopravu kurýry. Stavit se však můžete, a ideálně se nám před tím ozvěte na 222310941, ať s Vámi můžeme počítat.

-          Služby na základně jsme rozdělili na jednotlivé party, které se pro případ nákazy střídají v týdenním cyklu, se 2 dny prázdného skladu o víkendu pro sanitaci.  Provoz je tedy trochu omezený. Tak to prosím berte v potaz.

 

Tolik zatím k situaci a přeji nám všem pevné nervy a zdraví!

Marek  Foltýn & FW Team

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.